Ќерката на Борис Бекер израсна во вистинска убавица – фотографите ја ''уловиле'' на улица во провокативно издание

Кармин

11/08/2020

08:55

4.683

Големина на фонт

а а а

Ана Ермакова е плод на единствената авантура на Борис Бекер и руската манекенка Ангела Ермакова.

Ќерката на Борис Бекер, Ана Ермакова (20) привлекла внимание додека шетала во провокативно издание со своето момче низ улиците на Лондон.

Ана облекла ултракратки бели шорцеви од кои што ѝ ѕиркал задникот и бел свилен топ под кој што не носела градник, а на нозете имала патики.

На нејзиното момче очигледно не му било толку жешко, па облекло фармерки и маица по кратки ракави.

Парот одел прегрнат, а во некои моменти момчето на Ана не можело да ги контролира своите страсти, па ја фаќало за задникот.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk