Меган ќе го остави Хари штом го роди второто дете!? Ова е причината

Кармин

30/07/2020

15:28

5.140

Големина на фонт

а а а

Покрај шпекулациите за втората бременост, Меган Маркл наводно сака да се разведе од принцот Хари штом новото бебе дојде на свет, пренесуваат странските медиуми.

Наводно, проблемите со кои се борат се големи и многу тешко ги поднесуваат, а пред сè, Хари наводно сè уште не е подготвен за уште едно дете.


Бидејќи не делеле исто мислење за второ бебе, парот наводно во 2018-та година за време на посетата на Австралија спиел во одделни соби.

Денес, од истата причина, многу блиски пријатели на принцот се грижат дека сопругата ќе го остави штом се роди второто дете.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk