Анџелина и Бред се смирија после 4 години - двојката конечно ги закопа воените секири!

Точка

10/07/2020

20:55

3.756

Големина на фонт

а а а

Бред Пит и Анџелина Џоли одлучиле заедно да побараат помош од психотерапевт за тоа како заедно да учествуваат во воспитувањето на своите 6 деца, пишуваат странските медиуми.

Речиси четири години беа потребни за тие двајца да сфатат дека сепак децата се на прво место и дека првин треба ним да им се посветат.


„Дефинитивно им беше потребна помош околу пронаоѓање начин да ја надминат битката за старателство, која сега е позади нив. Бидејќи децата сега се повозрасни, повеќе не им претставува проблем да се одвојуваат од Анџелина на некое време“, изјавил извор близок на актерката за магазинот „People“.

Парот има шест деца, Мадокс (18), Пакс (16), Захара (15), Шајло (14) и близнаците Вивијен Маршелин и Нокс (12).Спонзорирани линкови

Маркетинг