Анџелина Џоли уште не сте ја виделе во вакво издание: Отишла со ќерка си на шопинг, а двете на себе имале ист детаљ

Кармин

06/07/2020

19:12

5.034

Големина на фонт

а а а

Актерката Анџелина Џоли е фотографирана со својата ќерка Виван додека била на шопинг.

Двете имале летен стајлинг и носеле заштитни маски поради коронавирусот кој владее во светот. Анџелина избрала кремаст фустан и папучи, додека Вивен избрала сина блуза и тексас панталони. Кај двете се забележува дека носат заштитни маски поради вонредната ситуација во светот.


Да потсетиме, Џоли конечно во медиумите зборувала за вистинската причина со актерот Бред Пит.

„Се разведов за доброто на моето семејство. Тоа беше правилна одлука“, признала Анџелина и додала:

„И понатаму се фокусирам на нив. Некои го искористија моето молчење, па децата гледаат лаги за себе во медиумите, но ги потсетувам дека ја знаат својата вистина. Всушност, тие се шест многу силни млади луѓе“, заклучила Џоли.Спонзорирани линкови

Маркетинг