Ѕирнете во нејзиното модно катче: Најдобрите 'бели изданија' на Викторија Лоба

Кармин

29/06/2020

15:46

2.315

Големина на фонт

а а а

Пејачката со руско потекло, Викторија Лоба, важи за една од најубавите, но и најдобро облечени пејачки кај нас.

Пејачката апсолутно за секоја пригода знае да избере соодветен стајлинг, а нејзиниот Инстаграм профил е полн со фотографии на кои што можеме да ја видиме во совршено стилизирано издание.

Од она што успевме да видиме додека го разгледувавме нејзиниот профил, нејзина омилена боја кога облеката е во прашање е белата, па најчесто на себе носи бели парчиња.

Во продолжение погледнете ја галеријата со фотографии на кои Лоба е облечена во бело и пишете нѝ во коментар кој аутфит е ваш фаворит.

Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk