„Каква кралица си ти“: Го покажала заводливото тело за “инат“ на момчето кое во детството ѝ рекло дека е слаба како молив

Точка

10/12/2019

19:47

6.982

Големина на фонт

а а а

Кантри пејачката Кејси Ештон на социјалните мрежи го покажала своето заводливо тело во бикини, за “инат“ на момчето кое било злобно кон неа кога имала 13 години.

„Кога имав 13 години, момчето во кое бев заљубена ме покани на состанок. Испаничив. Неколку недели подоцна открив дека негов пријател му платил за да го направи тоа од шега“, напишала покрај фотографијата во бикини од Хаваи.

„Кога се соочив со него, ми рече дека не сака да излегува со мене бидејќи сум 'рамна и имам облик на молив'. Се надевам дека е добро“, додала таа.

„Каква кралица си ти“, гласел еден од коментарите.Спонзорирани линкови

Маркетинг