Ја фотографирала со голи гради и ја објавила на Инстаграм: За Ким Кардашијан нема граници кога станува збор за промовирање на нејзиниот бизнис

Кармин

13/11/2019

15:06

4.603

Големина на фонт

а а а

Ким Кардашијан на своите Инстаграм следачи им претставила самолеплива лента за гради од својата нова колекција „Skims“.

Ким смислила лента која е како замена за градник за отворените фустани под кои би се гледал градникот. За тоа како се употребува самолепливата лента покажала на моделот кој пред неа стоел со голи гради, додека Ким ја лепела лентата.


Инаку, трикот со самолепливата лента Ким го популаризира уште во 2008-ма година, кога објави фотографии од бекстејџот на едно снимање на кое носела длабоко деколтиран фустан.


11 години подоцна, самолепливата лента ја претворила во нешто што сигурно ќе го посакаат многу трендсетерки.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk