Северина во жешко издание ги распамети фановите

Точка

11/11/2019

20:39

3.303

Големина на фонт

а а а

Северина со полна пареа ја подготвува својата нова турнеја, а меѓу останатото, ја најави со предизвикувачка фотографија.

Имено, на фотографијата пејачката е облечена во црн корсет со чипкасти детали, жешки панталони, мрежести хулахопки и штикли.

„Подготвена сум за шоу“, најавила Северина покрај фотографијата.

За само два часа собрала над 10.000 лајкови, а фановите ја преплавиле со комплименти.

„Ти си една од најубавите пејачки на Балканот“, „Прекрасна си“, „Одлично тело“, „Едвај ја чекам турнејата“, се само дел од коментарите. Спонзорирани линкови

Маркетинг