За што всушност се караа Влатко Ѓорчев и Александар Кирацовски!?

Точка

11/11/2019

13:05

1.679

Големина на фонт

а а а

Општо познато е дека пратениците во Собрание секогаш работат во интерес на народот и често нивните караници се случуваат и во ходниците на истоименото Собрание. Фчерашни новости успеа да дознае за што всушност се караа Влатко Ѓорчев и Александар Кирацовски.

Во новата епизода ќе дознаеме и кој го налути Номче уредникот и зошто!? Што успеа да сними Менде гибнатиот и кој му кажа!? За каде се спрема Џемаил Кадри!? И други прашања на кои можеби немате одговор, а и не си ги ни поставивте.Спонзорирани линкови

Маркетинг