Ријана го покажала задникот во проѕирна долна облека, а реакцијата на нејзиното поранешно момче кажува сè

Точка

20/09/2019

16:04

7.523

Големина на фонт

а а а

Пејачката Ријана ги израдувала своите обожаватели, пред сè машката популација, со новата провокативна фотографија.

Музичката ѕвезда позирала во проѕирна долна облека, а во прв план бил истакнат нејзиниот задник. За само 4 часа, сексапилната фотографија собрала повеќе од 2 милиони лајкови, а како што се очекувало, следела и лавина од коментари.

На провокативната фотографија од пејачката изреагиралo и нејзиното поранешно момче Крис Браун, кој поставил само емотикон со ококорени очи, со што дал до знаење дека неговата поранешна партнерка “пука” од сексапил.
Спонзорирани линкови

Маркетинг