Деми Мур останала без рака?! - од оваа фотографија ќе ви се заледи крвта

Точка

19/09/2019

21:54

5.302

Големина на фонт

а а а

Актерката Деми Мур била ѕвезда на вчерашната премиера на филмот „Corporate Animals“, во Лос Анџелес.

Деми Мур блескала во несекојдневна тоалета, за која можеби е заслужна нејзината партнерка од Белград, Маша Манџука.


На фотографијата која е објавена, не се гледа десната рака на Мур. На прв поглед сите помислиле дека актерката доживеала несреќа, но се работело само за оптичка илузија.

Деми ја ставила раката позади грб и токму во тој момент ја фотографирале.


Веќе наредната поза ја разреши недоумицата и нѝ ги откри сите детали од стајлингот на актерката.
Спонзорирани линкови

Маркетинг