Оваа тоалета нема никогаш да ја заборавите: Ријалити ѕвездата се појави на црвениот тепих во венчаница

Точка

10/09/2019

19:25

3.873

Големина на фонт

а а а

Оваа година на филмскиот фестивал во Венеција изостанале многу големи имиња, а водството го преземале манекенките и инфлуенсерките кои без сомнеж водат кога е во прашање храброст за модни комбинации.

Па така, својот момент на слава го дочекала инфлуенсерката и блогерка која се прославила во шпанското ријалити, Вилета Мангринан (25). Таа се појавила на последниот ден од фестивалот.


На црвениот тепих била во друштво на момчето Фаби Колоричи и тоа во бела тоалета и со многу длабоко деколте, па вистинска среќа е тоа што не предизвикало непријатност.

Виолета Мангринин на Инстаграм има повеќе од 1,1 милиони следачи.
Спонзорирани линкови

Маркетинг