Овој пилот ја учел тинејџерката да управува со авион: Го вклучил автопилотот за да имаат секс, а потоа зажалил

Точка

24/06/2019

09:16

3.090

Големина на фонт

а а а

Во Јужна Каролина е уапсен милионер кој имал секс со малолетничка повеќе пати, а еднаш дури и кога ѝ давал часови за управување со авионот. Еве што го издало.

Стивен Бредли Мел, минатиот вторник бил осуден поради недозволено сексуално искуство со малолетничка, но и поседување детска порнографија. Овој 53-годишен милионер од Њу Џерси, кој моментално живее на еден остров во Јужна Каролина, завел девојче од 16 години.


Оваа афера траела од месец јули 2017-та година, кога родителите на девојчето се посомневале дека нешто не е во ред.

Стивен и анонимното девојче имале секс повеќе пати, а во една прилика тоа било “диво“ искуство.

Пилотот вклучил автопилот и во задниот дел од авионот сексуално ја задоволувал младата и неискусна девојка.

Часови за управување со авион давал и на мајката на ова девојче, но таа ништо не забележала.

Сè било во најдобар ред се додека девојката не станала љубоморна и додека не се посомневала дека Стивен истото тоа што го прави со неа го прави и со нејзината мајка.

Одлучила да раскаже сè, но не верувала дека толку многу ќе му наштети на Стивен.


Стивен е уапсен затоа што добил пријава за сексуално вознемирување на малолетно лице. Во Јужна Каролина не постои доволно добра причина овој човек да биде на слобода дури и ако станувало збор за доброволен сексуален однос.

За работата да биде уште полоша, кај него во апартманот е најдена детска порнографија, што е тежок педофилски прекршок.

Јасно е дека неговите милиони ништо не му помогнале и дека долго време ќе биде во затвор.
Спонзорирани линкови

Маркетинг