Сексапилната Џорџина го почести Роналдо со жешок карантински танц

Кристијано Роналдо моментално се наоѓа во изолација во својот луксузен дом во Португалија заедно со неговата партнерка Џорџина Родригез, а според жешкото видео на кое таа танцува, веруваме дека воопшто не му е здодевно – погледнете.