Излезе трејлерот за новиот филм со Бред Пит и Џорџ Клуни, гледачите се согласуваат: Најдоброто дуо

Објавен е првиот официјален трејлер за акционата комедија „Волци“ во која главните улоги ги толкуваат оскаровците Бред Пит и Џорџ Клуни.