(18+) „OnlyFans“ моделот платила 15.000 долари за операции и – не е задоволна од изгледот

Точка

07/12/2021

19:15

121.793

Големина на фонт

а а а

„OnlyFans“ моделот Кендис Клос од Њујорк е опседната со својот физички изглед, а во изјава за медиумите неодамна рекла дека сака да го врати својот природен изглед по многубројните естетски операции.

Пред две години, оваа 21-годишна девојка почнала со својата трансформација.

Операциите ја чинеле 15.000 американски долари, а како што вели сега, повеќе и не се сеќава како изгледала претходно.


Очигледно пластичниот изглед на човекова кукла за неа бил премногу, па сега, како што вели, сака да се ослободи од естетската хирургија и ботоксот кој го ставила.

Еден интересен факт е што овој „OnlyFans“ модел има IQ 138.


Во интервју за „Mirror“ таа изјавила дека голем број од луѓето не знаат за нејзиното IQ затоа што таа воопшто не зборува за тоа.

„Некои од моите блиски пријатели знаат, но со оглед на тоа што сме толку блиски, мислам дека тоа не го менува нивното генерално мислење за мене“, изјавила таа за „Mirror“.Спонзорирани линкови

Маркетинг