Комбинезоните се ултимативен тренд на сезоната – еве како ги носат познатите дами

Кармин

04/08/2021

15:22

1.241

Големина на фонт

а а а

Летото е како создадено за комбинезони, а оваа сезона тие се попопуларни од некогаш. Ова парче одлично им прилега речиси на сите жени, а може да се носи во најразлични прилики.

Во продавниците можете да пронајдете од ултра кратки до целосно долги модели, а на вас останува само да го изберете оној по свој вкус.

Моментално се во фокус комбинезоните со цветен дезен, но и еднобојните. Тие можат да се комбинираат со буквално секакви обувки – од патики, рамни сандали преку папучи па сè до високи потпетици.

Ние денеска ви претставуваме неколку интересни начини како да ги комбинирате комбинезоните по примерот на познатите дами – погледнете:
Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk