Родителите ја убедиле ќерката дека е невидлива! Снимката од нејзината реакција повторно шокира на социјалните мрежи

Кармин

27/11/2020

13:11

2.700

Големина на фонт

а а а

Возрасните често сакаат да се шегуваат со децата, со цел малку да се забавуваат, а некои шеги дури се и поучни.

Едно видео на социјалните мрежи од пред неколку години повторно стана вирално.

Имено, целото семејство учествувало во измамата, а видеото е прегледано 45 милиони пати. Веројатно и вие некогаш сте се пошегувале со децата дека сте ги направиле невидливи.

Меѓутоа, никој не можел да претпостави дека ова девојче бурно ќе реагира и навистина ќе поверува во моќта на родителите. Додека на сите има било забавно, неа не ѝ било баш до смеа.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk