Поранешниот сопруг на Џеј Ло изнел детали од нејзината приватност: Еве што прави пејачката дома

Кармин

21/09/2020

11:15

3.768

Големина на фонт

а а а

Марк Ентони, поранешниот сопруг на Џенифер Лопез, кој со латино дивата се забавуваше 10 години, открил бизарен детаљ за пејачката.

Тој навел дека Џенифер сака да го прислушкува нејзиниот персонал.


„Тоа ѝ е баш забавно. Дома имавме надзорни камери, а таа понекогаш седеше пред екранот и слушаше за што разговараат куќните помошнички додека се во кујна. Некогаш ги прислушкуваше и на врата. Не знам зошто тоа толку ја забавуваше, но мислам дека истото го прави и денес“, рекол тој за американските медиуми.

Марк и Џенифер својата врска ја започнале во 2003-та година, а со брак ја крунисале веќе во 2004-та година. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk