Фотографија која предизвика полемики: Џорџина се фотографирала со сопругот и децата, по што следеле бурни реакции

Кармин

31/07/2020

21:32

12.780

Големина на фонт

а а а

По објавувањето на оваа фотографија, мислењата на луѓето биле поделени, па така Џорџина добила многу негативни коментари.

Фудбалерот Кристијано Роналдо повторно е на семејно патување, а тоа го потврдиле со објавувањето на заедничка фотографија.

Вереницата на најдобриот фудбалер на светот не престанува да провоцира со својот задник.

Овојпат, според мислењето на многумина кои што ја виделе оваа фотографија, Џорџина претерала.

Погледнете ја фотографијата:

Не би било ништо чудно, доколку Џорџина облекла танга и не позира заедно со семејството, но поради тоа наместо во семејната фотографија сите гледале во нејзиниот задник.

Што мислите вие?


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk