Цела естрада во Охрид: Еве како Лоба, Мелита, Димитар, Тамара, Каролина, Стефан го поминаа викендов

Точка

13/07/2020

21:19

7.438

Големина на фонт

а а а

Ова лето изборот на многумина наместо море е езеро, со оглед на новонастанатата ситуација.

Па така, Охрид дефинитивно може да се пофали со најголема бројка на домашни туристи ова лето.

Викендов речиси цела македонска естрада го помина во Охрид, а доказ за тоа се фотографиите кои ги споделуваа на социјалните мрежи.

Лоба, Мелита, Стефан, Димитар Андоновски, Каролина, Тамара, Катарина Ивановска се дел од јавните личности кои 'наполниле' батерии во Охрид.

View this post on Instagram

Ne e taka kako sto izgelda 🏄

A post shared by Stefan (@stefan_filipovski) onСпонзорирани линкови

Маркетинг