Меган и Хари го очекуваат второто дете? Папараците ги 'уловиле', па настанал хаос

Точка

13/07/2020

20:10

2.712

Големина на фонт

а а а

Меган Маркл ретко кој ја видел во јавноста откако со сопругот била во маркет за време на пандемијата во Лос Анџелес, кон средина на април.

Бидејќи двајцата биле 'уловени' близу една приватна клиника, почнале да кружат гласини дека парот го очекува второто дете, и дека прославената актерка затоа сега се крие во четири ѕида.


Хари заедно со Меган отишол до клиниката каде таа имала закажан термин од сè уште непознати причини, а фусанот кој го носела тогаш, не откривал многу. Тоа е уште една причина повеќе зошто се зборува дека нивниот син Арчи наскоро ќе стане постар брат. Спонзорирани линкови

Маркетинг