Марјан Стојаноски стана татко - еве кое име го доби малата ќеркичка

Точка

13/07/2020

21:37

6.256

Големина на фонт

а а а

Пејачот Марјан Стојаноски стана татко откако вчеравечер неговата сопруга Наташа, на свет ја донесе ќеркичката Вероника.

Стојаноски среќната вест ја сподели со своите пријатели на социјалните мрежи.

Пејачот својот приватен живот го чуваше далеку од очите на јавноста, со оглед дека долго време не е присутен на македонската естрадна сцена.

Инаку, Марјан и Нашата се верија во декември минатата година.
Спонзорирани линкови

Маркетинг