Како од мајка родена: Се појави гола фотографија од актерката која што наводно е во врска со Бред Пит

Кармин

01/07/2020

17:43

7.877

Големина на фонт

а а а

Алија Шокат, како што пренесуваат странските медиуми, неколку месеци е во врска со актерот Бред Пит, но сето тоа таа го негира и вели дека се само добри пријатели и дека си даваат само совети во врска со работата, па поради тоа често се дружат.

Веќе со месеци се шпекулира дека Алија (31) е во врска со Бред Пит, а иако тоа неодамна го негираше сепак никој не ѝ верува неа.

Имено, двајцата се видени неколку пати заедно и изгледале навистина среќно.


Често се дружеле и во текот на самоизолацијата, а Алија доаѓала во неговата вила во Лос Анџелес.

Во последниве неколку денови на интернет почнаа да се шират голи снимки од актерката во текот на нејзината улога во филмот „Duck Better“ од 2018-та година.


Делот од филмските критичари истакнале дека е убаво да се види малку поразлична, женска перспектива, но некои тоа го оцениле како приказната да не е доволно разработена.

Инаку, Шокат тврди дека таа и Бред се само пријатели и дека си помагаат околу продуцентските рабори, одноно меѓусебно се советуваат.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk