Беше најубавиот актер во 90-те, а денес изгледа неверојатно – погледнете... Верувате ли дека тоа е тој?

Кармин

21/05/2020

21:59

12.284

Големина на фонт

а а а

Актерот Рајан Филип во текот на 90-те глумеше во многу познати филмови, а исто така тој важеше и за еден од најголемите заводници и најубави холивудски актери.

Со текот на времето неговата слава избледе, а се помалку се појавувал во хит филмовите, но сепак останал препознатлив по своето лице и активен во светот на филмот и шоу бизнисот.

Неодамна на социјалната мрежа Инстаграм објавил фотографија од своето совршено тело, а истата ги воодушевила жените ширум светот, што не е ни чудно поради тоа што овој 46-годишен маж сега навистина е згоден.

Да ве потсетиме, Филип бил во брак со колешката Риз Витерспун со која што има и една ќерка, Ава (20) и син Дикон (16). Од кратката врска со актерката Алексис Снап има исто така една ќерка Каилан.

Интересно е тоа што во последниве неколку години очигледное дека овој згоден актер има многу проблеми со своите избранички.

Имено, актерката Елси Хјуит во 2017-та година го тужела за физички напад, па тој морал да ѝ испалти еден милион долари. Неговата поранешна вереница Паулина Слагтер го тужела поради тоа што наводно ѝ испраќал пораки со вознемирувачка содржина и ѝ се заканувал.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk