Ѝ реков на љубовницата дека ќе ја оставам сопругата за да се венчам со неа: Ваков 'низок' удар сигурно никогаш не сте добиле

Точка

19/02/2020

21:03

6.220

Големина на фонт

а а а

Еден маж се пожалил дека ја изневерил својата сопруга, а сакал да ја остави поради љубовницата. Меѓутоа, една работа не очекувал.

Анонимниот маж очигледно се заљубил во својата љубовница, па ѝ соопштил дека сака да се венча со неа.


Ѝ реков на љубовницата дека ќе ја оставам сопругата за да се венчам со неа, а таа ми рече: 'Зарем ти мислиш дека јас би била во врска со маж кој ја изневерува својата сопруга?' Се почувствував баш понижено и мизерно, како некоја к**ва“, напишал тој на Редит, а потоа луѓето се надоврзале во коментари.


„Добро ти го 'спуштила'. Прва паметна љубовница која не се надева, туку те искористува“, „Браво за љубовницата. Не е баш најдобрата личност на светот, сепак спие со човек што е во брак, но паметна е. Не знам што очекуваш, да те жалиме?“, „Ова баш ме насмеа. Од двете страни си излегол машка к**ва“, се само некои од коментарите. Спонзорирани линкови

Маркетинг