Таа се “стопила“ додека го слушала неговиот говор, а тој ја гледал како хипнотизиран - кога конечно се сретнале настанала фотографија за паметење

Кармин

20/01/2020

09:38

6.706

Големина на фонт

а а а

Меѓу поранешните сопружници очигледно е дека сè уште има силни емоции, а нивните фанови не можат да бидат посреќни.

Обожавателите на Бред Пит и Џенифер Анистон по 26-то доделување на SAG наградите не можат да бита повозбудени.  

Парот за кој сите сакаат да се смири имал момент за кој денес сите зборуваат.

Бред ја освои наградата за најдобра изведба во филмот „Си беше еднаш во Холивуд“, а потоа таа освои награда за својата улога во драмската серија „The Morning Show“.

И додека Џенифер неговиот говор го следеше во живо, Бред во моментот кога таа излегуваше на сцена не бил во салата, но на социјалните мрежи се појави снимка на која тој стои во бекстејџот и како хипнотизиран го следи говорот на Џенифер на телевизорот.

Потоа двајцата конечно се сретнале лице в лице, а фотографите бидејќи биле во нивна близина го искористиле моментот па настанала оваа легендарна фотографија која денес кружи по социјалните мрежи.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk