Што ќе каже Бред на ова?: Анџелина Џоли по седми пат ќе стане мајка

Кармин

17/01/2020

16:50

6.636

Големина на фонт

а а а

Откако се разведе од актерот Бред Пит, медиумите шпекулираа многу за приватниот живот на Анџелина Џоли.

Речиси секојдневно ја поврзуваа со бројни мажи и жени, но таа не се огласуваше на ваквите гласини ниту беше видена со некој во јавноста. Како што пишуваат американските медиуми, љубовниот аспект од нејзиниот приватен живот сега не е на првото место, туку Џоли сака нешто сосема друго. 

Актерката, наводно, планирала “во еден момент да посвои најмалку уште едно дете додека била со Бред Пит, но тој ѝ кажал дека шест деца се доволно”.


“Тогаш морала да се сложи, но сега може да прави што и да посака”, истакнал извор близок до Анџелина за “Globe”.

Тој додал дека актерката планира да ги искористи своите контакти во Обединетите нации за да избегне бирократски потешкотии, а ваквата вест се појавила откако било објавено дека Анџелина сака нов правец во животот бидејќи Холивуд повеќе не ја привлекува како порано.

“Државите на нејзиниот список се Кина, Сирија, Етиопија и други делови на Африка”, вели изворот. “Всушност, планира да посети што повеќе сиропиталишта на светот сè додека не го сретне златното дете од своите сништа”.


Џоли покрај тоа се надева и дека наскоро ќе се пресели во Европа, а неодамна во едно интервју се пожалила дека мора да живее таму каде што таткото на нејзините деца ќе одбере да живее.

“Моето омилено место е она на кое сè уште не сум била. Сакам да се најдам во нешто ново. Обожувам кога сум надвор од елемент, сакам моите деца да пораснат во светот, а не само да учат за него. Сакам да го проживеат и да имаат пријатели ширум планетата”, истакнала убавата Анџелина.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk