Серена Вилијамс објавила провокативна фотографија во бикини - фановите “полудеа“ по нејзиниот задник од ово агол

Супермен

21/09/2019

14:00

6.853

Големина на фонт

а а а

Американската тенисерка Серена Вилијамс е на одмор покрај море, плажа и зеленило по напорот и психо-физичкото празнење кое го доживеа во финалето на УС Опен каде што беше поразена од Бјанка Андреска.

Серена на своите фанови на Инстаграм им покажа дека е добро расположена и со нив сподели дел од рајот во кој ужива.

И не само тоа туку таа покажала и дека е во одлична форма и дека дополнително се “затегнала“. Позирала во секси едноделен костим за капење кој посебно го истакнал нејзониот задник.

Фановите од најдобар агол можеле да ја видат позадината на една од најпопуланите тенисерки на сите времиња.

Ја преплавиле со коментари и лајкови велејќи ѝ дека изгледа фенименално.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk