Стриптизот на прво место, иако нозете ѝ се со модринки! Џенифер нашла нова страст, целосно ѝ се предала на шипката

Кармин

20/09/2019

15:01

2.506

Големина на фонт

а а а

Планетарно популарната ѕвезда и пејачка, Џенифер Лопез, неодамна сними уште еден филм, а на публиката ѝ се претстави со улогата „Hustlers“, која е стриптизерка и е задолжена за ноќниот клуб.

После премиерата на филмот, многумина не можеле да поверуваат дека пејачката има 50 години со оглед на тоа дека е во совршена форма и дека изведе перфектен танц околу шипката, поради улогата.


На Јутјуб каналот на оваа славна пејачка, актерка и танчерка, објавена е снимка која во 13 минути покажува како Џенифер се подготвувала за улогата, а бројните модринки на нејзините нозе сведочат за тоа дека не ѝ било нималку лесно.


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk