Која е оваа дрога? Почна да дивее на фестивал, едвај го совладаа

Точка

16/09/2019

11:04

7.554

Големина на фонт

а а а

Музичките фестивали служат за забава, меѓутоа често луѓето знаат да претераат со забавата, консумирајќи големи количини на алкохол, или пак дрога.

Од еден фестивал ни доаѓа застрашувачка снимка на која се гледа како еден маж целосно „се изгуби“ и исплаши бројни посетители.

За време на журката, тој се чини дека претерал со алкохолот, односно најверојатно со некакви опојни супстанци, поради што буквално збесна. Тој мафташе со рацете, викаше и неконтролирано трчаше, а кога се обиде да ја сруши оградата, еден од посетителите го турна на земја, па обезбедувањето конечно успеа да го совлада.Спонзорирани линкови

Маркетинг