Длабоки деколтеа и проѕирни фустани: Славните дами го “запалија” црвениот тепих на доделувањето на престижните награди

Кармин

27/08/2019

10:27

5.668

Големина на фонт

а а а

Вчера во центарот Пруденшал во Њуарк, Њу Џерзи, се одржа доделувањето на престижните MTV музички награди, а и оваа година на црвениот тепих продефилираа некои од најубавите и најпознатите жени на светот.

Кога станува збор за модниот дел на овој гала настан, видовме многу неуспешни и кич комбинации, но имаше и многу модни погодоци на чело со Адријана Лима и Џиџи Хадид. 

Некои дами одлучиле да ги измамат погледите и со своите деколтеа, па така Алисон Бри, Габриел Јунион и Хајди Клум го свртеле вниманието кон себе токму со овој детаљ.

Во продолжение, погледнете ги изданијата на славните убавици за кои долго ќе се зборува:

Адријана Лима


Џиџи и Бела Хадид


Габриел Јунион


Кеке Палмер


Хајди Клум


Тејлор Свифт


Хејли Стејнфилд


Квин Латифа


Линдзи Вон


Бебе Реџа


Зара Ларсон


Халси


Камила Кабело


Нормани


Алисон Бри


Шеј Џонсон


Вероника Вега


Тана Монго


Шарм Ла’Дона


Бреге ХајненСпонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk