Плејбој зајачицата го облекла најмалото бикини некогаш, кое речиси ништо не покрива

Точка

23/08/2019

16:30

10.957

Големина на фонт

а а а

Плејбој зајачицата Касандра, го прославила 34-от роденден во веројатно најмалото бикини кое некогаш ќе го видите.

Манекенката, позната како CJ Sparxx, денот го поминала во минијатурно бикини кое изгледа како секој момент да ќе падне. Три парчиња ткаенина се држеле на проѕирни линии и го покривале само она основното, а СЈ самоуверено позирала и ги распаметила пријателите на социјалните мрежи.

„Нѝ требаат повеќе аутфити како овој“, „Ова е најдобрата работа која сум ја видел денеска, оваа недела, месец, година и во животот“, „Ми го разубави денот“, биле само некои од коментарите на ова ризично бикини.Спонзорирани линкови

Маркетинг