Какви фотографии од Шпанија: Задникот на една од најубавите Русинки на светот никогаш нема да ви биде поблиску

Точка

14/08/2019

10:51

6.575

Големина на фонт

а а а

Ирина ужива со наследничката и своите пријатели на одморот во Шпанија.

Ирина Шајк последните недели ги минува исклучиво во уживање во летото, а моментално престојува на Форментери, во Шпанија. 

Убавицата не го менувала друштвото, па така и натаму деновите ги минува со ќерката Леа де Сена, а тука има и неколку нејзини пријатели со кои навечер се забавува.

Но, кого уште го интересираат фотографии од забави, додека постојат такви на кои убавата Русинка се сонча на јахта во бикини?

Иако, поради работата како топ модел често се соблекува, задникот на убавата Ирина сигурно никогаш не бил вака блиску до папараците.

Потсетуваме, зад Ирина се тешки месеци, бидејќи се разделила од Бредли Купер, со кој не била видена веќе долго време. Последната позната информација за нив двајца е дека се договориле за старателството над детето.
Спонзорирани линкови

Маркетинг