Контроверзната раперка ставила силикони, па повторно шокирала: Ставив вакви гради бидејќи...

Точка

13/08/2019

12:04

4.015

Големина на фонт

а а а

Контроверзната раперка Карди Би, ги откажала своите концерти поради компликации со пластичните операции, а сега покажала и како изгледа.

Карди на Инстаграм ги покажала своите нови гради и открила зошто ја направила оваа промена. 

"Не знам да пливам, па си купив вакви гради за да пловам", напишала Карди на Инстаграм, што предизвикало лавина од коментари.Спонзорирани линкови

Маркетинг