Кој би рекол дека има 50 години: Џеј Ло со новата брутална фотографија во бикини ги “фрли“ и мажите и жените во транс

Кармин

09/08/2019

08:39

5.701

Големина на фонт

а а а

Очигледно годините за Џенифер Лопез се само бројка.

Џенифер Лопез неодамна наполни 50 години и притоа не личи на некој кој влегол во шестата деценија од својот живот. Дека е младолика и дека изгледа брутално секси, Џеј Ло докажала со новата фотографија која ја објавила каде што “пука“ од сексапил.

За само 5 часа фотографијата добила повеќе од милион лајкови, а коментарите само се зголемувале.

„Гориш“, „Преубава си“, коментирале обожавателите, но и обожавателките.

Погледне те ја фотографијата:

Инаку со оваа фотографија Џеј Ло го најавила својот концерт во Малага. Пред тоа имала концерт во Анталија, а таму се фотографирала со девојката на братот од Новак Ѓоковиќ, Тијана Ралиќ. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk