Се појави тизерот за фимот во кој Џенифер Лопез игра околу шипка: Малку е да се каже дека сè изгледа атрактивно

Точка

12/07/2019

21:58

3.306

Големина на фонт

а а а

Во филмот „Hustlers“, главната улога ја има Џенифер Лопез, а тој се базира на сторијата „The hustlers at Scores“, за група поранешни стриптизерки кои ги измамувале клиентите од Вол Стрит.

На славната актерка и пејачка, друштво на големото платно ѝ прави раперката Карди Би, која неодамна на својот Инстаграм профил шокираше со стајлингот од филмот.

Сега Џеј Ло на сите им ја пробудила фантазијата и објавила тизер од трејлерот во кој гледаме дека вредело вежбањето на танц околу шипка...

Впрочем, погледнете сами и проценете:Спонзорирани линкови

Маркетинг