Се запознале на состанок на слепо, а денес се нераздвојни!

Супермен

12/07/2019

20:24

2.929

Големина на фонт

а а а

Брачниот пар Бастон моментално се одмора на познатата Марбела. Станува збор за актерката и продуцентка Ева Лонгорија и нејзиниот сопруг, мексиканскиот бизнисмен, Хосе Батон, кои се еднакво заљубени како првиот ден.

Тоа го покажале и во Шпанија, каде се бакнувале како тинејџери. Да потсетиме, актерката третиот сопруг го запознала на состанок на слепо во неговото родно Мексико, а интересно, тој речиси не успеал да стигне на таа вечера поради работните обврски.

View this post on Instagram

👼🏼👼🏼👼🏼

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Парот и се венчал во Мексико, во 2016-та година, една година после романтичната веридба во пустина во Дубаи, а како круна на љубовта стигнал и синот Сантјаго, летото во 2018-та година.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk