Полудо од ова не може: Стив О од "Jackass" замавнал со пенисот и отворил капаче од шише

Точка

11/07/2019

20:42

2.736

Големина на фонт

а а а

Тешко е дека овој предизвик ќе може некој да го надмине.

На предизвикот со отворање на капаче од шише, кој буквално го тресе Инстаграм, не одолеале ни познатите личности. 

Џејсон Статам капачето го отворил со нога, Мараја Кери со својот глас, а Стив О, ѕвездата на емисијата "Jackass", го направил тоа на најлуд можен начин.

Имено, тој капачето го одвртел, верувале или не, со својот пенис.

"Nothing but di*k", напишал тој под постот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг