Ријана се опи во емисија па ја шокираше Америка со ова нејзино признание

Точка

25/06/2019

14:05

3.094

Големина на фонт

а а а

Ријана се однесувала целосно опуштено што ги воодушевило сите кои ја следеле таа емисија. Ријана (31) учествуваше во популарниот предизвик „Day Drinking“, со американскиот водител Сет Мејерс (45), а по неколку часа оваа поп ѕвезда толку многу се опуштила што видеото станало вирално.

Судејќи по коментарите Ријана “повторно покажала дека е сериозен цар“, а бројот на прегледи неконтролирано расте од минута во минута.

Многумина забележале дека кога Ријана се опуштила тогаш во нејзините зборови сè повеќе се чувствувал нагласокот од Барбадос, а едно нејзино признание ја шокираше Америка.


Се разботи за тоа што Ријана не изгледала ниту една епизода од серијата „Игра на тронови.

„Не, никогаш. Ниту една епизода!“ - изјавила Ријана.

Да ве потсетиме дека Ријана последниот студиски албум го објави 2016-та година со наслов „Anti“, а новите песни наскоро ќе излезат. Спонзорирани линкови

Маркетинг