Се е полесно со Barcaffé Lattiato!

Точка

25/06/2019

13:03

502

Големина на фонт

а а а

Ладното кафе Barcaffé Lattiato е новиот производ од богатото портфолио на Barcaffé! Претставува неодолив спој на најквалитетното 100% кафе арабика и млеко, а е достапно во три вкусови - ванила, карамела и ирски крем.

Секоe Barcaffé Lattiata со својот совршено кремаст вкус носи задоволство а истовремено е неверојатно лесно за употреба. На луѓето кои се во постојано движење, едноставното отворање и затворање на производот, ќе им овозможи неопходна доза на енергија и освежување, како и можност да уживаат во шармот на летото, на своите омилени места.

 Богатата арома на вистинско кафе и заводливиот вкус на ванила, карамела или ирски крем се идеално искомбинирани во најубавото кафе Barcaffé Lattiato, кое е идеално за носење!

Ова освежувачко ладно кафе претставува совршен пијалок за било кој дел од денот - без разлика дали станува збор за утринско будење, попладневна ужинка, освежување на работа или патување. Изладете го вашиот омилен вкус и едноставно препуштете се на возбудливата арома која ќе ги разбуди сите ваши сетила и ќе донесе нов бран освежување - бидејќи сè е лесно со Barcaffé Lattiato!

Barcaffé Lattiato веќе е во продажба и може да го најдете во сите поголеми супермаркети низ земјата.Спонзорирани линкови

Маркетинг