Адел и Џенифер Лоренс максимално се опуштија: Изненадно се појавија во геј клуб и ги воодушевија присутните со своето однесување

Точка

25/03/2019

16:55

2.533

Големина на фонт

а а а

Џенифер Лоренс и Адел во петокот навечер излегле на забава и завршиле во популарниот геј клуб во Њујорк. Тие две се појавиле таму непланирано и ги воодушевиле присутните, а Адел потоа се фати и за микрофон.

Тие две се натпреварувале и пиеле со луѓето кои ги снимале и објавувале снимки на социјалните мрежи. 

Никој од присутните не можел да го сокрие воодушевувањето со нивното појавување и однесување, со оглед на тоа дека направила голема забава.

Видео записите не престанале да кружат на социјалните мрежи па многу фанови зажалиле што порано си заминале дома или воопшто не излегле.

Џенифер и Адел не се огласиле по повод нивното забавување, а сигурно е дека оваа забава долго ќе ја паметат.
Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk