Есенските трендови го враќаат во мода Вашето омилено парче облека

Кармин

11/09/2018

14:55

2.430

Големина на фонт

а а а

Со постудените денови повторно се враќа и еден од многуте Ваши омилени модели.

Станува збор за карирани модели кои на есен повторно ќе оживеат, особено блејзерите и капутите. High street бутиците со различни модни парчиња се преполни со карирани модели, а ќе пронајдете одлични преодни карирани парчиња кои сјајно ќе се вклопат во Вашата гардероба за сите годишни времиња. 

Големите модни куќи го вратија овој пример и на пистите и тоа во вистински ретро стил што прилично нè радува, бидејќи изгледа дека и овој пример наскоро ќе добие свој безвременски потпис.

Доколку мислите дека низ годините овој тренд избледил, Ви даваме можност нашите Инстаграм трендесетерки да Ве уверат во спротивното.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk