Здолниште во А крој за совршен деловен изглед

Точка

19/05/2017

12:35

2.303

Големина на фонт

а а а

Со доаѓањето на топлите денови, здолништата се одличен начин за комплетирање на Вашиот деловен изглед.

Еден од најбараните кроеви кој одговара на скоро секој облик на женското тело се секако здолништата во А крој. Освен тоа што ваквиот тип на здолниште го прави струкот визуелно потенок, ова совршено парче облека можете да го комбинирате на различни начини. 

Долгите и лелеави здолништa ќе ја нагласат Вашата женственост, а освен тоа тие се идеални и за опуштените, кежуал варијанти. Сè што Ви е потребно е обична тесна маичка со кружен или V-израз и едноставен накит или украс за коса и Вашиот деловен изглед е целосен.

Во продолжение, погледнете неколку модели на овие популарни модели на здолништа:
Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk