Сексапилната девојка на славниот пејач ја покажа совршената позадина во тигресто бикини

Точка

19/06/2017

18:30

13.154

Големина на фонт

а а а

Ејприл Лов Гери, девојката на пејачот Робин Тик, го „запали“ Инстаграм со фотографијата во секси костим за капење, во кој ја покажала својата совршена позадина.

Ејприл ја нарекла фотографијата „топлотен бран“, а ние смесигурни дека фотката предизвикала „топлотен удар“ кај сите кои ја виделе.


Сексапилната Ејприл често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, а пред неколку дена изненади и со фотографија на која носи провидна маица. Во продолжение погледнете ги некои од „најжешките“ фотки кои ги има објавено оваа атрактивна девојка...
Спонзорирани линкови

Маркетинг