Овој костим е провокативен, без разлика од која страна ќе го погледнете: А, што приредила кога се свртела?

Точка

17/06/2017

13:51

6.550

Големина на фонт

а а а

Едноделните костими за капење понекогаш се попровокативни од бикинито. Пример за тоа е моделот кој на Малдивите го покажала Клои Гуднам. Учесничката во шоуто "Celebrity Big Brother" на плажа да ги открила сите атрибути кои ги поседува.


Едноделниот костим за капење кој го носела бил отворен по целата должина на грбот, имал многу провокативен долен дел, а деколтето било и повеќе од длабоко. Кога сето ова ќе се искомбинира заедно, доаѓа до максимален провокативен изглед.


Шарениот дизајн го направил овој модел уште повпечатлив. Летото и високите температури можат да бидат изговор за ваквите модели, но има и далеку попристојни и подобри варијанти во кои ќе изгледате многу посексапилно, отколку во костим кој покрива минимален дел од вашето тело.
Спонзорирани линкови

Маркетинг