Плејбој ја нарече „следната Кејт Аптон“, а кога ќе ги видите нејзините раскошни облини, ќе ви стане јасно зошто

Точка

16/06/2017

21:03

11.081

Големина на фонт

а а а

Ант Је Утгард, убавица со скандинавско потекло, Плејбој ја нарече „следната Кејт Аптон“, а зошто е тоа така ќе ви стане јасно кога ќе ги видите нејзините фотографии.


Освен тоа, таа редовно се занимава со танцување и сака да стане актерка, пишува The Sun. Таа танцувала во групата "Radio City Rockettes", но откако го освоила локалниот избор за мис, одлучила да тргне во друга насока.


Таа редовно почнала да објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, а бројот на следбеници кои ги има на Инстаграм постојано расте. Моментално ја следат повеќе од 1.3 милиони луѓе, а „Максим“ ја нарече „подарок на боговите на Инстаграм“.
Спонзорирани линкови

Маркетинг