Новата Kia Ceed од сите агли

Kia ја претстави новата генерација на моделот Ceed, а благодарение на богатата галерија од фотографии, сега имаме можност детално да го разгледаме овој автомобил. Возилото ќе ја има својата светска саемска премиера на претстојниот салон во Женева.