ТОЧКА ПОЧЕТНА    СУПЕРМЕН    КАРМИН    
 
МОДА И УБАВИНАФИТНЕС И ДИЕТИЛИБИДОКАРИЕРАДОМ И ДИЗАЈНФАМИЛИЈАКУЈНА И РЕЦЕПТИАСТРО

Тој е едно “обично” момче, а неговата девојка е порно дива! Реакцијата на неговата мајка е непроценлива!
09.12.2016 | 19:38
Извор: Кармин
Прочитано: 18302 пати

Ретко кој човек може да го издржи притисокот на славата на една девојка којашто е порно дива.

Но, тој тоа дефинитивно го може, и вели дека со славата на порно актерката е посреќен отколку било кога и за било што во својот живот.

Порно актерката Али Хејз е во една сосема нетипична врска. Порно актерите вообичаено меѓусебно основаат семејства, бидејќи тежината на нивните професии е често претешка за “обичните луѓе”. Меѓутоа, Али е веќе година дена во врска со Мајк Адкинсон, којшто е сопственик на компанија којашто дистрибуира автоматски фото-кабини и хонорарно работи како снимател, но не на порно филмови. Всушност, тој нема никакви допирни точки со порно индустријата, освен што неговата девојка е ѕвезда во истата. Токму затоа тој решил и да открие како е да се биде во врска со една порно дива.


Тие двајца, според приказната на Мајк, се запознале преку заедничка познаничка, којашто исто така работи во порно светот. Требало да излезат на пијалок, но пријателката ја повела со себе и Али. Мајк тогаш воопшто не знаел со што се занимава мистериозната девојка.

- Секако, знаев со што се занимава мојата познаничка, а потоа и на двете започнаа да им приоѓаат луѓе и да бараат да се фотографираат, па така сфатив дека и таа е порно ѕвезда.

Бев шокиран што толку многу луѓе приоѓаат и бараат автограм. Тоа нешто ме шокира и ден денес. Мене во целата таа приказна најсмешно ми е што таа учела за професијата пожарникар. Инаку и јас едно време работев како пожарникар, па тоа е за нас како нешто заедничко, вели Мајк.

Oh yeah it's a #stockings kinda day #naughty

A photo posted by Allie Haze (@itsalliehaze) on


Но, токму поради Мајк, таа го продолжила својот престој во Њујорк, и никако не сакала да се врати во Лос Анџелес, а кога конечно морала и да го направи тоа поради работата, тие сфатиле дека едноставно не можат еден без друг, па Мајк ги спакувал куферите и се преселил во Лос Анџелес. Нивната врска станувала се посериозна, па Мајк сфатил дека сепак ќе мора да ја запознае Али и со неговата мајка. Толку многу размислувал како да и каже за што точно се работи, а реакцијата на нејзината мајка била многу подобра отколку што тој можел воопшто и да замисли.

- Мислев дека ќе ми кажеш дека е бремена со друго момче или нешто слично. Не е тоа ништо страшно, гласел коментарот на мајката на Мајк.

А кога пријателите го прашуваат како успева да ја одржи врската со порно ѕвездата, Мајк редовно изненадува.

- Не знам на што мислат како ми успева? Да имам среќна врска? Не знам, просто тоа нешто доаѓа самото од себе, искрено вели тој. Тој и поради своите другари и за прв пат погледнал некои од нејзините филмови.

Just cause I wanna say hey there :)

A photo posted by Allie Haze (@itsalliehaze) on


- Нејзините филмови се малку “повкусни”, сепак не се работи за класична сирова порнографија, вели Мајк.

Што се однесува до сексот, а тоа главно ги интересира сите, Мајк вели дека се е сосема природно.

- Секако, на почетокот бев преплашен нешто да не правам погрешно. Меѓутоа, се си одеше “како подмачкано”, исто како што е и сега. Ова е најнормалната и наједноставната врска во којашто некогаш сум бил. Но, јас и Али редовно разговараме за сексот и испробуваме неверојатни нешта. Сепак, на крајот редовно и се враќаме на мисионерската поза, открива ова момче, додавајќи дека не е воопшто љубоморен и дека Али го има запознаено и со сите свои колеги, па сите го знаат како “нејзиното момче”.

- Тоа е само работа, вели Мајк. Таа не се грижи ниту поради можните полово преносливи болести, бидејќи порно актерите имаат обврзни детални тестови на секои две недели, а освен тоа, Али работи со мала група на луѓе којашто не се менува.

Ohhhh yeah .... #booty #setlife #naughygirl #letsplay

A photo posted by Allie Haze (@itsalliehaze) on


На крајот, опоменува Мајк, најважно е да се ослободите од сите предрасуди.

- Луѓето главно сметаат дека порно ѕвездите се лоши луѓе, што е апсолутно погрешно. Не судете му на никој се додека не го запознаете, порачува тој на крајот.

With my crooked ass smile 😂😂😂😂 @itsalliehaze @msteagan and so many other amazing people! Happy birthday!

A photo posted by Mike Adkins (@themikeadkins) onКОМЕНТАРИ
НАЈНОВО ОД ЛИБИДО

УПС!
Сакала да сними секси видео – а сега ѝ се смее целиот свет!
Заведувањето и флертувањето преку камера повеќе не се никаква новост. Но, кога ќе решите да се впуштите во ова модерно флертување, знајте дека тоа може да заврши и на интернет мрежата, а потоа сте готови!
17.01.2017, 15:08


ЖЕНСКО ЛИБИДО
Некои жени се чиста магија: Шест показатели дека и вие сте од оние кои се фантастични во креветот...
Претпоставуваме дека секоја дама, помалку или повеќе е свесна за своите сексуални “умешности”.
09.01.2017, 20:48


ИСТРАЖУВАЊА
Да, мажите кај жените најмногу ги сакаат градите! Но не ги интересира големината, туку токму ова нешто!
Студија објавена во магазинот “Evolution and Human Behavior” вели дека мажите и навистина се најмногу привлечени од женските гради.
29.12.2016, 17:35


СОВЕТИ ЗА ДАМИ
Како заведуваат фаталните жени? Бидете една од нив!
Мажите ги обожуваат жените коишто знаат да ги “бутнат на колена” и да ги заведат како вистински фатални заводнички. Токму поради тоа, оваа вечер потрудете се да бидете една од нив!
21.12.2016, 21:18


СИЛИКОНИ
Сакате да си вметнете силикони во градите? Овие работи мора да ги знаете пред операцијата!
Иако денес стана сосема нормално вештачки да ги зголемуваме градите, постојат совети кои треба внимателно да се прочитаат пред да се одлучите на операција.
07.10.2016, 16:38


НАЈЧИТАНИ
24чaса7дена30дена

Гинеколозите не поднесуваат кога жените ќе им го кажат ова: 4 забранети реченици
Гинеколошките прегледи се речиси секогаш непријатни, што нè принудуваат да зборуваме неповрзано...
УПС!
Сакала да сними секси видео – а сега ѝ се смее целиот свет!
ТРЕНДОВИ
Ви го претставуваме новиот тренд за 2017-та година, којшто е потполно бизарен...
СЕЛЕБРИТИ
Ева со неколку килограми одвишок: Дали актерката смеела да си дозволи да избере вакви хеланки?
СОСЕМА ИСКРЕНО
Оваа мајка само со една фотографија направи вистински бум: Дури 18 месеци после породувањето гледам светло!

ВИДЕО ВЕСТИ

Сакала да сними секси видео – а сега ѝ се смее целиот свет!
Заведувањето и флертувањето преку камера повеќе не се никаква новост. Но, кога ќе решите да се впушт...
КОРИСНИ ТРИКОВИ
Вистински мини-трик со кој сите обувки коишто ги поседувате ќе станат водоотпорни!
ТРИКОВИ ЗА ДОМАЌИНКИ
Трик со замрзнат лимон којшто ќе ви го олесни животот: Кога еднаш ќе го пробате, ќе го практикувате засекогаш!

ФОТО ВЕСТИ

Луксуз и сјај на сите страни: Instagram проститутките откриваат како живеат!
Нивните Instagram профили се преполни со фотографии направени на егзотични и луксузни локации. Тие н...
СКАПО ХОБИ
За оваа Србинка пишува и Daily Mail: Нејзината колекција од чанти е “тешка” повеќе од 100.000 евра!
СЕЛЕБРИТИ
Не се знае што е поголем шок, стајлингот, или колку чини сè што гледате на неа...

ФЕЈСБУК 'LIKE BOX'

   
 
  НЕ ПРОПУШТАЈТЕ


Поддржано од Tocka.com.mk, во сопственост на Точка Медиа | Маркетинг